Collectie: veiling
Prof. Fuchs, Ernst - Mevrouw Lot - polymeerkunstgietwerk op granieten voet, gedeeltelijk verguld, gesigneerd
Normale prijs €2.500,00 EURNormale prijsEenheidsprijs / per -
Prof. Fuchs, Ernst - Weense Sphinx - polymeerkunstgietwerk op marmeren voet, gedeeltelijk verguld, gesigneerd
Reckewitz, Wilfried - Draft VIII - olie/hardboard/paneel, 1962 - handgesigneerd
Normale prijs €399,00 EURNormale prijsEenheidsprijs / per -
Rikus, Josef - Bronsgieten na leisteensnede - 1963
Normale prijs €999,00 EURNormale prijsEenheidsprijs / per -
Schönzeler, Ernst - De zomer - inkttekening - handgesigneerd - ingelijst
Normale prijs €500,00 EURNormale prijsEenheidsprijs / per -
Schönzeler, Ernst - Flamingo's - inkt op papier - handgesigneerd
Normale prijs €300,00 EURNormale prijsEenheidsprijs / per -
Schönzeler, Ernst - zonnebloemen - houtskooltekening - handgesigneerd - ingelijst
schulenburg, Tisa uit de - Zus Paula - aluminium bord - Tisa Pop kunststof
Schulenburg, Tisa von der - Schwester Paula - Bronze - Kriegerdedächtnisplatte 1
Normale prijs €600,00 EURNormale prijsEenheidsprijs / per -
Schulenburg, Tisa von der - Schwester Paula - Bronze - Kriegerdedächtnisplatte 2
Turrek, René - BITCH BETTA HAVE MY MONEY - handgesigneerd - Giclee
Normale prijs €2.999,00 EURNormale prijsEenheidsprijs / per -
Vaders, Frank - olieverf op doek - uniek
Normale prijs €4.500,00 EURNormale prijsEenheidsprijs / per -
Vasarely, Victor - Geometrische zuil - Beeld gemaakt van hout
Normale prijs €3.500,00 EURNormale prijsEenheidsprijs / per -
Vautier, Ben - Je signe rien - aluminium / 3D tekstcollage - handgesigneerd archief
Normale prijs €8.000,00 EURNormale prijsEenheidsprijs / per -
Venard, Claude - zonder titel - gouache/pastel, 1962
Venard, Claude - zonder titel - gouache/pastel, 1966
Normale prijs €450,00 EURNormale prijsEenheidsprijs / per