Collectie: veiling
Armitage, Kenneth - zonder titel - houtskooltekening - handgemonogrammeerd KA'69
Normale prijs €999,00 EURNormale prijsEenheidsprijs / per -
Banksy - Muursectie (Justitie) - Meerdere
Normale prijs €4.000,00 EURNormale prijsEenheidsprijs / per -
Biester, Anthony - Forest Encounter, 1856 - Olieverf op paneel - handgesigneerd
Normale prijs €1.500,00 EURNormale prijsEenheidsprijs / per -
Biester, Anthony - Boslandschap, 1856 - Olieverf op paneel - handgesigneerd
Brackel, Josef van - bloemstuk - gouache op papier - handgesigneerd
Normale prijs €850,00 EURNormale prijsEenheidsprijs / per -
Brackel, Josef van - landschap - olieverf op doek - handgesigneerd
Normale prijs €2.500,00 EURNormale prijsEenheidsprijs / per -
Coester, Otto - Downtown - potloodtekening - handgesigneerd
Normale prijs €380,00 EURNormale prijsEenheidsprijs / per -
Garnett, William A. - [...] Tumbleweeds and Sagebrush, Fotografie - handsigniert
Normale prijs €2.399,00 EURNormale prijsEenheidsprijs / per -
Haas, Willibrord - Hallo Sean! - Acryl/Leinwand - 2,20 x 1,35 m - handsigniert
Normale prijs €1.800,00 EURNormale prijsEenheidsprijs / per -
Hallensleben, Georg - slangenkooi - olieverf op karton - handgesigneerd uniek stuk
Normale prijs €500,00 EURNormale prijsEenheidsprijs / per -
Hendriks, Frederik Hendrik - landschap - olieverf op hout - ingelijst
Hilgers, Carl - Brug, 1853 - olieverf op doek - handgesigneerd
Normale prijs €1.100,00 EURNormale prijsEenheidsprijs / per -
Indiana, Robert - Estse LOVE - gecertificeerd, print ondertekend
Normale prijs €5.600,00 EURNormale prijsEenheidsprijs / per -
John, Erich - Figuratieve compositie - ingelijst - gouache op hout
Normale prijs €2.000,00 EURNormale prijsEenheidsprijs / per -
Kapitein Nobbi - vuilnisbak - Meerdere - handgesigneerd uniek stuk
Normale prijs €699,00 EURNormale prijsEenheidsprijs / per -
Kohlstädt, Fritz - In de haven van Steagen - waskrijt op papier - handgesigneerd
Normale prijs €599,00 EURNormale prijsEenheidsprijs / per -
Kohlstädt, Fritz - Early Spring Alb - waskrijt op papier - handgesigneerd
Kostabi, Mark - Divine Embrace - bronzen sculptuur - handgesigneerd
Normale prijs €34.999,00 EURNormale prijsEenheidsprijs / per -
Lüdecke-Cleve, augustus - Achter de ploeg, 1923 - handgesigneerd uniek stuk
Normale prijs €1.200,00 EURNormale prijsEenheidsprijs / per -
Mapplethorpe, Robert - William S. Burroughs - Foto gestempeld
Normale prijs €3.490,00 EURNormale prijsEenheidsprijs / per -
Marini, Marino - Danseres - kleurenets - met de hand gemonogrammeerd ea
Normale prijs €980,00 EURNormale prijsEenheidsprijs / per -
Marsh, Reginald - Slavenmarkt - olieverf op hardboard - handgesigneerd uniek stuk
Normale prijs €6.000,00 EURNormale prijsEenheidsprijs / per -
Peters, Manes - Nederrijn boerderij - olieverf op hardboard - gesigneerd uniek stuk
Prem, thuisfiets - zonder titel, 1965 - olieverf op papier - handgesigneerd uniek stuk
Normale prijs €1.700,00 EURNormale prijsEenheidsprijs / per